Le Gauguin Villa

  • 106 m²
  • 5 hálószoba
  • 5 fürdőszoba

Legfeljebb 10 vendég befogadására alkalmas, az 5 hálószobás Le Gauguin Villa Toulouse olyan neves kulturális helyszínektől, mint a Le Pont Neuf, körülbelül 6 km-re található. A szálláshely Nyugat-Toulouse körzetben található, ahol privát parkolót és Wi-Fi-t kínál.

A vendégek élvezhetik a kertre nyíló kilátást. A Toulouse városi ingatlan magába foglal egy fürdőszobát zuhanyzóval. A fürdőszobákban hajszárító és fürdőlepedők is biztosított az ön kényelme érdekében.

A Le Gauguin Villa az olyan önellátási lehetőségek mellett, mint a teljesen felszerelt konyha, étkezőt is kínál. A saját ételek elkészítéséhez hűtő, sütő és üvegáru is biztosított. A Toulouse városi nyaralótól csupán 550 m-re található az Explosao De Sabores, ahol a vendégek portugál ételeket fogyaszthatnak.

A kényelmes elhelyezkedésnek köszönhetően a Tolouse-i Városi Stadion körülbelül egy 10 perces autóútra, a La Prairie Des Filtres pedig 4 km-re van a villától. A Le Gauguin Villa olyan vallási helyekhez is hozzáférést nyújt, mint a 7 km-re lévő Szent Sernin-bazilika. A Toulouse városi szállás a Rene Valmy buszmegállótól gyalog körülbelül 10 percre és a Bellefontaine metróállomástól rövid útra is fekszik.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Le Gauguin Villa Toulouse
Toulouse Canto Laouzetto
Csak mobilra érvényes ár

Toulouse Canto Laouzetto

2 km az ingatlantól
USD 13982 USD 12584
éjszakánként
Tucaut
Csak mobilra érvényes ár

Tucaut

2.3 km az ingatlantól
Bernard
Csak mobilra érvényes ár

Bernard

9.2
Rendkívüli 51 értékelés
2.6 km az ingatlantól
USD 101 USD 91
éjszakánként
    Hogyan jut el a hotelhez

    Repülőterek

    Toulouse-Blagnaci repülőtér
    12 km

    Vasútállomások

    Toulouse-Matabiau Station
    7 km

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Parkoló

    Ingajárat

    • Díjköteles transzfer szolgáltatás

    Szolgáltatások

    • VIP be-/kijelentkezés
    • Concierge-szolgálat

    Étkezési lehetőségek

    • Kültéri étkezősarok

    Gyerekeknek

    • Kiságyak

    Pihenés

    • Napozóterasz
    • Kert

    A szobákban

    • Légkondicionálás
    • Fűtés
    • Ülősarok
    • Terasz
    • Kerti bútor
    • Étkezőasztal

    Készülékek

    • LCD TV

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó
    • Kandalló
    • Füstérzékelők
    • Tűzoltó készülékek

    Háziállatok

    • Háziállat engedélyezett

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 16:00-23:00 között
    Kijelentkezés: 08:00-11:00 között
    Engedély száma31555011239F1
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • Milyen messze van a Le Gauguin Villa a repülőtértől?
      A Le Gauguin Villa 5 km-re van a Toulouse-Blagnaci repülőtértől, és könnyen elérhető egy 15 perces autóúttal.
    • Van konyha a Le Gauguin Villa területén?
      Igen, a Le Gauguin Villa teljesen felszerelt konyhát biztosít.

    Elhelyezkedés

    Map
    A közelben

    Repülőterek

    Toulouse-Blagnaci repülőtér
    12 km

    Vasútállomások

    Toulouse-Matabiau Station
    7 km

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Le Gauguin Villa Toulouse

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár